İade Koşulları

www.notapirlanta.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan Mücevherler; yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde iade alınabilmekte olup, ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

İade hakkının kullanılabilmesi için, cayma kararınızın www.notapirlanta.com’ a 14 günlük süre zarfında bildirmeniz ve ürünü göndermiş olmanız gerekmektedir. 

İade işlemi için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

Alyanslar, Tamtur, Kişiye özel olarak üretilen, kullanılmış ürün, üzerine yazı yazdırılan, değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade ve değişim kapsamı dışında yer almaktadır. Ayrıca sertifikası kaybolmuş hiçbir ürün iade alınmamaktadır. Yurt dışı gönderileri de iade ve değişim kapsamı dışında yer alır. Belirtilen koşullar sadece online alışverişlerde geçerlidir. Mağazadan alınan ürünlerde ise sadece değişim yapılır, iade alınmaz.

Ürün İade Süreci

İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği NOTA Pırlanta kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.

İade onaylanırsa en geç 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanarak verildiyse, kredi kartına. Havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

NOTA Pırlanta ‘dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak destek@notapirlanta.com  e-mail adresine iletmelisiniz. Talebinizi inceleyecek olan NOTA Pırlanta müşteri hizmetleri 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır. NOTA Pırlanta müşteri Hizmetlerinin incelemesini takiben ileteceği adrese iade etmek istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle, sertifika, ürün kutusu, ambalajı var ise hediyesi ile birlikte NOTA Pırlanta ‘ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle, eksiksiz olarak iletmelisiniz. İade gönderimi sırasında, kargo firmasından, yada iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu, kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Belirtilen koşullar sadece online alışverişlerde geçerlidir.

Saygılarımızla, NOTA Pırlanta