Sipariş Ve Teslimat Süreci

NOTA Pırlanta ‘dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. NOTA Pırlanta gönderimleri sigortalı ve size ulaşana kadar NOTA Pırlanta güvencesi altındadır.

Satın almış olduğunuz mücevherler özel NOTA Pırlanta kutusunda size gönderilir. Paket içerisinde ise ; Ürün sertifikası , ürün kutu ve çantası v.b ayrıntılar bulunur. 

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 2-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-7 iş günü) Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.notapirlanta.com ‘a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.notapirlanta.com yetkilisine iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Saygılarımızla. NOTA Pırlanta