Yılın Start-Up Girişimcisi

 Yılın Start-Up Girişimcisi Ödülü NOTA Pırlanta’ya

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden tarafından 50 yılı aşkın süredir düzenlenen “Entrepreneur Of The Year – Yılın Girişimcisi” yarışmasının Türkiye programı kapsamında ödüller 9 Aralık 2019 tarihinde Four Seasons Hotel İstanbul At The Bosphours’de düzenlenen gala gecesinde sahiplerini buldu. Dünya genelinde 60’tan fazla ülkede 145 şehirde düzenlenen ve girişimcilik konusunda dünyanın en prestijli iş dünyası organizasyonu kabul edilen programda Yılın Satart-Up Girişimcisi seçilen NOTA Pırlanta Kurucusu Alper Gülseven’e ödülü programın jüri üyesi Diamond And Diamond Company Yönetim Kurulu Başkanı Lee Anderson tarafından verildi.

Gecede, bu yıl yarışmaya eklenen “Yılın Kadın Girişimcisi” ve “Yılın Start-Up Girişimcisi” kategorilerinde de kazananlara ödülleri takdim edildi. “Yılın Start-Up Girişimcisi” kategorisinde NOTA Pırlanta Kurucusu Alper Gülseven ödüle layık görüldü. Dünya çapında girişimcilik ruhunu teşvik etmek üzere yürütülen ve Türkiye’de bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Yılın Girişimcisi’ programının Türkiye ayağında “Yılın Girişimcisi” seçilen NOTA Pırlanta kurucularından Alper Gülseven 7 – 13 Haziran 2020 tarihlerinde Monako’da gerçekleşecek ‘Dünya Yılın Girişimcisi’ yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.

Jüri Başkanı ve Diamond And Diamond Company Yönetim Kurulu Başkanı Lee Anderson ise programla ilgili, dünya çapında düzenlenen “Entrepreneur Of The Year -Yılın Girişimcisi Programı”nı ülkemizde 13 yıldır başarı ile sürdürüyoruz. Program, başarılı ve büyüyen işler kuran girişimcileri ödüllendirmek, onların hikâyelerini tüm dünyayla paylaşmalarına yardımcı olmak hedefiyle hayata geçirilen bir ödül programı. 50 yılı aşkın süredir, 60’tan fazla ülkede, 145 şehirde düzenlenen bu program, girişimcilik konusunda dünyanın en prestijli iş dünyası ödül programı olarak kabul ediliyor. İş dünyasının seçkin isimlerinden oluşan jürimizle birlikte önümüzdeki yıllarda da Türkiye’de yılın girişimcisini belirlemeye devam edeceğiz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Entrepreneur Of The Year

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşgeldiniz!